bijdrage aan dodenherdenking 2022

5 mei 2022

Beste ouders/verzorgers,

gisteravond hebben Kyra en Tara de Weert namens onze school een bijdrage geleverd aan de dodenherdenkingsbijeenkomst van de gemeente Staphorst in Gereformeerde kerk 'de Bron' en aansluitend op het Marktplein. 

In de kerk hebben Kyra en Tara allebei een gedicht voorgedragen. Dit was natuurlijk een beetje spannend voor een volle kerk, maar ze hebben het allebei erg goed gedaan!

Aansluitend aan de bijeenkomst in de kerk was er een stille tocht naar het Marktplein toe. Onder grote publieke belangstelling hebben Kyra en Tara daar namens onze school samen met burgemeester Jan ten Kate een krans mogen ophangen. En die was best een beetje zwaar aldus de meiden.

Kyra en Tara waren gisteravond ambassadeurs voor onze school en dat hebben ze erg goed gedaan!

 

Namens het team,

 

Richard Raven

Documenten

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.